In een woning aan de Winckelweg in Nunspeet is in de nacht van maandag op dinsdag een stoffelijk overschot gevonden. Meerdere politie-eenheden gingen rond 00.35 uur met spoed naar het adres. In de woning troffen agenten een overleden persoon aan. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse. Een ambulance arriveerde kort na de politie. Voor het slachtoffer kon geen hulp meer worden geboden. De identiteit van de persoon is nog niet bekendgemaakt.
Stoffelijk overschot gevonden in woning
Het stoffelijk overschot werd in de nacht ontdekt in een woning aan de Winckelweg in Nunspeet. Agenten troffen het lichaam aan nadat zij met spoed naar het adres waren gestuurd. Wat de oorspronkelijke melding was die leidde tot de inzet van hulpdiensten is nog niet bekend.
Na de ontdekking van het stoffelijk overschot startte de politie direct een uitgebreid onderzoek. De woning plus het erf werden afgezet met politielint. Agenten hielden de omgeving in de gaten terwijl rechercheurs onderzoek deden.
Ook Forensische Opsporing kwam naar de woning. Specialisten onderzochten het huis, het erf plus de directe omgeving. Daarbij werd gekeken naar mogelijke sporen die kunnen helpen bij het vaststellen van de doodsoorzaak.
Gedurende de nacht namen rechercheurs verschillende spullen mee uit de woning. Deze worden onderzocht om meer duidelijkheid te krijgen over wat er precies is gebeurd.
Forensisch onderzoek duurt voort
Het onderzoek naar de omstandigheden rond het overlijden liep ook overdag door. Rechercheurs werkten urenlang in en rond de woning aan de Winckelweg. De afzetting bleef lange tijd staan terwijl agenten het terrein bewaakten.
Tijdens het onderzoek werd opnieuw gekeken naar de plek waar het stoffelijk overschot werd gevonden. Ook de directe omgeving werd onderzocht. De politie probeert te achterhalen wat zich in de woning heeft afgespeeld.
Volgens de politie kan het onderzoek nog enige tijd duren. Er is nog geen informatie gegeven over een mogelijke doodsoorzaak. Ook is nog niet duidelijk of er sprake is van een misdrijf.
Buurtbewoners zagen gedurende de dag meerdere politieauto’s bij de woning staan. Rechercheurs liepen af en aan met onderzoeksmateriaal.
Buurt reageert geschrokken
De ontdekking van het lichaam zorgt voor veel onrust in de straat. Buurtbewoners zeggen geschrokken te zijn van de gebeurtenissen. Sommigen werden midden in de nacht wakker door sirenes plus politieactiviteit.
Volgens omwonenden zou een bewoner van het pand later zijn meegenomen door de politie. De politie heeft hierover geen bevestiging gegeven. Het is dus onduidelijk wat er precies is gebeurd in de woning.
Aan het einde van de middag keerden opnieuw politieauto’s terug naar de straat. Het pand werd korte tijd omsingeld. Even later vertrokken de agenten weer.
Ook reed een politieauto met diensthond door de straat. De woning plus het erf blijven voorlopig afgezet. De politie doet verder onderzoek naar het overlijden.
Meer nieuws
Voor meer nieuws kunt u
Nunspeet Nieuws toevoegen op uw social media kanalen. Ook kunt u lid worden van onze nieuwsbrief. En kunt u ons via push-meldingen op uw beeldscherm krijgen. Ook voor regionaal nieuws kunt u terecht bij de buren.
Apeldoorn Nieuws en
Harderwijk Nieuws en
Ermelo Nieuws. Adverteren kan natuurlijk ook! Adverteren op de Facebook-pagina voor jouw gemeente van Nieuws.nl? Mail dan naar
[email protected]. Je kunt voor je nieuwsberichten ook de redactie bereiken via deze mail of bel naar 06-42022831. #hulzmedia