
Om tegemoet te komen aan de grote vraag naar woningen wil het gemeentebestuur een nieuwe woonwijk realiseren, ’t Hul-Noord. Het nieuwe plan moet ruimte bieden voor 500 á 600 woningen.
Met als uitgangspunt een goede landschappelijke inpassing en een duurzame en gezonde wijk die aansluit op de woonbehoefte is in 2020 een ontwerp Structuurvisie ’t Hul-Noord gemaakt. Hierop zijn 22 zienswijzen ingediend. Het college van B&W heeft met deze reacties de concept Structuurvisie ’t Hul-Noord aangepast en verbeterd.
De belangrijkste aanpassingen zijn:
Op 18 mei 2021 (aanvang 20.15 uur) zal de raadscommissie Ruimte en Wonen zich buigen over de visie. Wanneer de gemeenteraad op 27 mei 2021 de structuurvisie vaststelt is de volgende stap dat op basis van de vastgestelde structuurvisie een bestemmingsplan wordt voorbereid. Wethouder Jaap Groothuis: “We hebben veel tijd en energie gestoken in gesprekken met de bewoners in en rond het plangebied. We kunnen niet aan alle zienswijzen/bezwaren tegemoet komen, maar we hebben met de ontvangen reacties zeker de visie kunnen verbeteren”. De structuurvisie is in te zien via de pagina over 't Hul-Noord , dat geldt ook voor de uitgebrachte adviezen en onderzoeksrapporten.
Voor meer nieuws kunt u Nunspeet Nieuws
toevoegen op uw social media kanalen. Ook kunt u lid worden van onze nieuwsbrief. En kunt u ons via push-meldingen op uw beeldscherm krijgen. Ook voor regionaal nieuws kunt u terecht bij de buren. Apeldoorn Nieuws en Harderwijk Nieuws en Ermelo Nieuws
. Adverteren kan natuurlijk ook! Adverteren op de Facebook-pagina voor jouw gemeente van Nieuws.nl? Mail dan naar [email protected]
of bel naar 06-36455297. Je kunt ook de redactie bereiken via mail en telefoon: [email protected] of bel naar 06-17732224.