Roep om tillift in nieuwe zwembad op de Wiltsangh toch gehoord

09 jun 2020, 8:03Nieuws
water 4260900 1920
Pixabay
Meerdere mensen vonden het maar een vreemde actie van de gemeente. Er zou in het nieuw te bouwen zwembad geen tillift voor mindervalide gebruikers komen. Kortom, een grote groep mensen zou geen gebruik kunnen maken van het zwembad.

Roep om tillift

Een tillift is bedoel voor meervoudig gehandicapten en kost zo’n €100000. Volgens de wethouder en de plannen zou dit onderdeel niet in de plannen voorkomen. Als het er zou komen, zou het door zorgverleners gefinancierd moeten worden. Verschillende mensen gingen hier tegen in verweer en zochten sociale media op. Deze roep om een tillift heeft er blijkbaar voor gezorgd dat de plaatselijke politiek nog eens goed door de plannen is gaan speuren. En wat blijkt… In het plan van eisen is een faciliteit voor mindervaliden opgenomen. Er komt een mobiele tillift.

Meer nieuws

Voor meer nieuws kunt u Nunspeet Nieuws toevoegen op uw social media kanalen. Ook kunt u lid worden van onze nieuwsbrief. En kunt u ons via push-meldingen op uw beeldscherm krijgen. Ook voor regionaal nieuws kunt u terecht bij de buren. Apeldoorn Nieuws en Harderwijk Nieuws en Ermelo Nieuws . Adverteren kan natuurlijk ook! Adverteren op de Facebook-pagina voor jouw gemeente van Nieuws.nl? Mail dan naar [email protected] of bel naar 06-17732224.
loading

Loading