
Samen bungelen ze onderaan de competitie. Vierhouten '82 en IJsselstreek. De wedstrijd op Elspeterbosweg 26 beloofde dan ook spectaculair te worden.
Het was voornamelijk IJsselstreek dat de wedstrijd bepaalde. Vierhouten weet in de thuiswedstrijd tegen IJsselstreek het vege lijf niet te redden. De thuisploeg verliest met 2-5 van de club uit Deventer. Gerben Tissingh en weet pas in de 84e minuut de 1-3 te maken. Tot die tijd stond Vierhouten met 0-3 achter.
Nog geen 2 minuten na goal van Vierhouten lijkt IJsselstreek de deur definitief op slot te gooien door het scoren van de 1-4. Het wordt zelfs nog 1-5 in de laatste minuten van de wedstrijd. Joachim Evertse weet voor de thuisploeg dan nog één keer het net te vinden en de 2-5 te scoren. Vierhouten '82 staat een na laatste in de stand. Met een wedstrijd minder en 7 punten meer dan nummer 14, Almen.