Salvatori geeft gratis hervormingsconcert in Dorpskerk Nunspeet

22 okt , 18:30 • Vrije Tijd
groepsfoto-1 (1)
NUNSPEET – Mannenkoor Salvatori geeft zaterdag 31 oktober een hervormingsconcert in de Hervormde Dorpskerk in Nunspeet. Het traditionele najaarsconcert staat dit jaar in het teken van Hervormingsdag. De uitvoering begint om 19.30 uur. De toegang is gratis; tijdens de avond wordt gecollecteerd voor de gemaakte kosten.
Door Iris A.V. Heerschop

Hervormingsconcert van Salvatori op 31 oktober

Het christelijk mannenkoor Salvatori uit Nunspeet telt bijna tachtig leden. Het koor staat ruim vier jaar onder leiding van de Apeldoornse dirigent Marcel van de Ketterij.
Voor het hervormingsconcert van Salvatori is een programma samengesteld waarin koorzang wordt afgewisseld met instrumentale bijdragen en samenzang.
Daarmee krijgen bezoekers niet alleen gelegenheid om naar het koor te luisteren, maar kunnen zij op verschillende momenten ook zelf meezingen.
De organisatie nodigt belangstellenden uit voor de avond in de Hervormde Dorpskerk. De kerk gaat om 19.00 uur open, een halfuur voor het begin van de uitvoering.

Orgel, vleugel, trompetten en slagwerk

Verschillende musici verlenen hun medewerking aan het concert. Jorrit Woudt bespeelt het orgel en Johan Bredewout neemt plaats achter de vleugel. Arjan en Edith Post verzorgen de trompetpartijen. Wibrand van Norel is betrokken als slagwerker.
De combinatie van mannenkoor en verschillende instrumenten maakt afwisseling in het programma mogelijk. Naast de koorwerken zijn twee instrumentale intermezzo’s aangekondigd.
De meditatie wordt verzorgd door ds. M.K. de Wilde. Daarmee krijgt het hervormingsconcert van Salvatori naast het muzikale programma ook een bezinnend onderdeel.

Van Klaas Jan Mulder tot een Hebreeuwse psalm

Op het programma staan onder meer liederen van Klaas Jan Mulder. Ook wordt Psalm 22 uitgevoerd in een Hebreeuwse versie van componist Marco den Toom. Verder noemt de organisatie het bekende ‘Glory, Glory Halleluja’.
Het repertoire verbindt daarmee verschillende soorten koormuziek. De samenzang biedt bezoekers gelegenheid om gezamenlijk deel te nemen aan de avond.
Voor het hervormingsconcert van Salvatori hoeft geen toegangskaart te worden betaald. Wel vraagt het koor via een collecte een bijdrage aan de kosten van de uitvoering.
Wie wil komen, kan vanaf 19.00 uur terecht in de kerk. De organisatie heeft geen verplichte reservering vermeld in het aangeleverde persbericht.

Veelgestelde vraag over Salvatori in Nunspeet

Hoe laat begint het hervormingsconcert en wat kost het?
Het concert is zaterdag 31 oktober om 19.30 uur in de Hervormde Dorpskerk. De deuren openen om 19.00 uur. Toegang is gratis; er is een collecte voor de kosten.

Meer nieuws

Voor meer nieuws kunt u Nunspeet Nieuws toevoegen op Facebook en Instagram. Ook kunt u lid worden van onze nieuwsbrief. En kunt u ons via push-meldingen op uw beeldscherm krijgen. Ook voor regionaal nieuws kunt u terecht bij de buren. Apeldoorn Nieuws en Harderwijk Nieuws en Ermelo Nieuws. Adverteren kan natuurlijk ook! Adverteren op de Facebook-pagina voor jouw gemeente van Nieuws.nl? Mail dan naar [email protected]. Je kunt voor je nieuwsberichten ook de redactie bereiken via deze mail of bel naar 06-42022831. Bron: persbericht christelijk mannenkoor Salvatori, ontvangen op 20 oktober 2026.
loading

Loading articles...

Loading