
Als vrijwilliger op een laagdrempelige manier een bijdrage leveren door het geven van taallessen aan Oekraïense vluchtelingen?
Alles begint met taal. Je netwerk uitbreiden, een studie volgen of een baan vinden: het kan pas wanneer je de taal spreekt én begrijpt. Heb jij een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift? Vind je het leuk om voor groepen te staan? Heb jij in het weekend en/of in de avonduren tijd over? Dan is de rol van taalvrijwilliger iets voor jou!
Als taalvrijwilliger zal je een groep van 10-20 nieuwkomers kennis laten maken met de Nederlandse taal. Via Oefenen.nl krijg je een lespakket aangeboden zodat je handvatten krijgt om de les naar eigen zeggen in te richten. De les zal ongeveer 1-2 uur per bijeenkomst duren waarin je klassikaal de oefeningen doorloopt, uitleg geeft en er ruimte is om allerlei vragen te beantwoorden.
We waarderen de inzet van onze vrijwilligers enorm. Daarom willen we ook iets voor jou betekenen:
Neem dan contact op met Hannah Spoelstra, Recruiter inzetbare vrijwilligers: [email protected]
Voor meer nieuws kunt u Nunspeet Nieuws
toevoegen op uw social media kanalen. Ook kunt u lid worden van onze nieuwsbrief. En kunt u ons via push-meldingen op uw beeldscherm krijgen. Ook voor regionaal nieuws kunt u terecht bij de buren. Apeldoorn Nieuws en Harderwijk Nieuws en Ermelo Nieuws
. Adverteren kan natuurlijk ook! Adverteren op de Facebook-pagina voor jouw gemeente van Nieuws.nl? Mail dan naar [email protected]
. Je kunt ook de redactie bereiken via deze mail of bel naar 06-42022831.