De Ermeloërs waren voorbereid op een fel Nunspeet in hun thuisbad de Brake. De heenwedstrijd in Ermelo eerder in het seizoen werd met 12-8 door Nunspeet gewonnen.
Fel begin
In no-time stonden de Nunspeetse waterpoloërs met 3-0 voor. Het scoren ging de thuisploeg erg makkelijk af. Ook tot aan het einde van het 2e blok was het Nunspeet dat de overhand had. ZEW Ermelo wist er wel 2 te scoren. Maar met een 6-2 stand gingen beide teams de rust in.
Nunspeetse waterpoloërs beter
In de 3e periode kon Ermelo wat meer terug doen. Het werd 6-3 en met nog wat goed spel van beide kanten wist Nunspeet er nog 2 bij te maken en de gasten uit Ermelo maakten er nog 3. Zo werd het uiteindelijk 8-6 voor Nunspeet. Nunspeet blijft hiermee, met een wedstrijd, minder op de 2e plek staan.